کی سفر
- دسته‌بندی نشده

تور رایگان با خطوط هوایی ترکیه

اگر پرواز هواپیمایی ترکیه حداقل ۶ ساعت طول بکشد، آنها یک تور آزاد از کی سفر را ارائه می دهند و شامل صبحانه و ناهار می شوند. رایگان. کاملا. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که در میز هتل نمایش داده شده و پاسپورت سوار شدن را تهیه کنید. در اینجا چگونگی انجام این کار:

۱٫ هتل میز را پیدا کنید. هنگامی که پرواز خود را می گیرید، از طریق پاسپورت کنترل بروید، نه انتقال بین المللی. شما باید یک ویزا را که می توانید در کیوسک (پرسنل مفید در دست بگیرید) خریداری کنید. هزینه ۲۰٫۷۰ دلار است. ویزا برای ۹۰ روز خوب است در صورتی که در آینده به زودی برمی گردید.

گذرنامه خود را تمبر گرفته و پس از خروج از منطقه، به سمت راست بروید و به دنبال استارباکس بروید که در انتهای دور و نزدیک منطقه بسیار بزرگ است. من یک عکس از این برای شما فرستادم علاوه بر Starbucks میز کار و پرچم برای تورهای رایگان است. این جایی است که می خواهید باشید. به سادگی انتقال گذرگاه خود را به دست بیاورید و شما باید منتظر شروع تور باشید.

بیشتر تورها در ساعت ۹ صبح شروع می شود و حداقل ۶ ساعت طول می کشد. نمایش در ساعت ۸:۳۰٫ آنها گذرنامه خود را (که قبل از شروع سفر به شما برگردانده می شوند) خواهند برد.

۲٫ در روز خاص ما، دو تور انجام شد، یکی که ۶ ساعت و یک مدت دیگر ادامه داشت. شما به یک اتوبوس هدایت می شوید و برای یک صبحانه بسیار کامل و خوشمزه ترکیه به یک رستوران می روید.

۳٫ راهنمای ما صحبت کرد بی عیب و نقص انگلیسی و فونت دانش در مورد تور استانبول، ترکیه، سلطان، مساجد، اسلام، مناره، و غیره، و غیره واقعا فوق العاده است. ما به مسجد آبی و قصر تاپکاپی سفر کردیم. همه چیز مجانی.

۴٫ ناهار در یک رستوران معمولی و محبوب ترکیه در منطقه تاریخی بود. ما “کباب” از بره، برنج، سالادی لوبیا و دسر داشتیم. خوشمزه – لذیذ.

۵٫ در آن لحظه ما به اتوبوس رفتیم تا ما را به فرودگاه بازگرداند و در ساعت ۳ صبح وارد شود. با مقدار زیادی از زمان برای خرید بزرگ وظیفه رایگان قبل از ما ۶:۰۰ پرواز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *